Zana Dent

ZANA-DENT to firma rodzinna, wyrosła z tradycji od podstaw. Od początku działalności obecni właściciele, a jednocześnie lekarze stomatolodzy, angażowali swój czas, energię oraz środki finansowe w jej rozwój. Historyczną postacią i jednocześnie nestorem tradycji stomatologicznej w rodzinie był Jan Samolej, który już na początku XX w. jako Feldscher zajmował się wyrywaniem zębów.
Obecnie w prowadzenie rodzinnego gabinetu angażuje się lekarz stomatolog Elżbieta Kacejko, specjalista II stopnia z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, absolwentka lubelskiej Akademii Medycznej. Pierwszą swoją prywatną praktykę stomatologiczną utworzyła już na początku lat osiemdziesiątych. Od 2006 roku do zespołu dołączyła także lekarz stomatolog Katarzyna Kacejko także absolwentka lubelskiej Akademii Medycznej, córka założycielki firmy, która kultywuje tradycje rodzinne i jest certyfikowanym uczestnikiem licznych szkoleń i kursów z zakresu ortodoncji. Aktualnie firma „Zana – Dent Grupowa Praktyka Stomatologiczna” jest rodzinną spółką cywilną, wspieraną przez asystentkę mgr Izę Zalewską oraz pielęgniarkę dyplomowaną Katarzynę Smyłę. We współpracy z pracownią protetyki stomatologicznej Rafała Gucmy realizuje pełny zakres leczenia stomatologicznego.

 

2000 rok

Rozpoczęcie działalności

Gabinet stomatologiczny ZANA-DENT powstał na początku lat 2000 i został usytuowany w jednym z nowo wybudowanych obiektów tworzącego się centrum biurowo- handlowego przy ulicy Tomasza Zana, w lubelskiej dzielnicy LSM. W pierwszym okresie swojej historii gabinet funkcjonował w lokalu nr 6 przy ulicy Jana Sawy 8.
2006 rok

Powiększenie zespołu

Od 2006 roku do zespołu dołączyła także lekarz stomatolog Katarzyna Kacejko także absolwentka lubelskiej Akademii Medycznej, córka założycielki firmy, która kultywuje tradycje rodzinne i jest certyfikowanym uczestnikiem licznych szkoleń i kursów z zakresu ortodoncji.
2008 rok

Nowa lokalizacja

Z czasem firma zaczęła się rozrastać i zyskała uznanie jako jeden z wiodących gabinetów stomatologicznych w tej części miasta. Z uwagi na rozwój i chęć lepszej obsługi pacjentów oraz wykorzystanie nowych technologii w leczeniu, w 2008 roku nasi specjaliści przenieśli swoją siedzibę do obecnej lokalizacji tj. lokalu nr 02 przy ul. Jana Sawy 4.
2009 rok

Nowoczesny sprzęt

W rozwoju gabinetu pomógł także grant przyznany w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Dzięki otrzymanemu wsparciu jako mikroprzedsiębiorstwo z Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości oraz wkładowi własnemu gabinet został wyposażony na poziomie europejskim w dwa nowe stanowiska zabiegowe i z sukcesem ubiegał się o kontrakty z Lubelską Kasą Chorych oraz Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wyróżnia nas certyfikat jakości ISO 9001:2015

ul. Jana Sawy 4/02

20-632 Lublin

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:00 - 20:00

zarezerwuj wizytę

recepcja@zanadent.pl